راهنمای استفاده

بروزرسانی در 14 آبان 1401
ثبت نام در سایت
خرید اشتراک
اشتراک یک ماهه
اشتراک سه ماهه
اشتراک شش ماهه
مقررات عمومی
حق نشر و فروش
استفاده از سایت
شفاف سازی موکاپ ها
شفاف سازی فونت ها

ثبت نام در سایت

فایل بوم ارائه کننده ی طرح های گرافیکی ، انواع فونت های فارسی و لاتین ، موکاپ های گرافیکی ، افزونه های کاربردی در صدد بهبود هرچه بیشتر خدمات و امکانات خود به کاربران می باشد. لذا شما می توانید با ثبت نام رایگان در فایل بوم از مزایای زیر برخوردار شوید و مارا در بهبود خدمت رسانی و ارائه محصولات هرچه بروز تر یاری کنید .

مزایای ثبت نام رایگان در فایل بوم:

 • ارتباط 24 ساعته با تیم پشتیبانی ارائه فایل

 • برخورداری از محصولات رایگان

 • اطلاع رسانی از محصولات جدید

 • بهره مندی از سرویس پیام کوتاه

 • فراهم نمودن مانیتورینگ تیم فایل بوم برای پشتییبانی از کاربران

 • بیمه شدن در برابر هرگونه مشکل در بهره مندی از فایل

 • مشاهده و بایگانی دانلودها در حساب کاربری

 • دانلود محصولات رایگان

 • سرور دانلود ایرانی (محاسبه ترافیک داخلی)

 • پرداخت مطئمن از طریق درگاه بانکی

خواهمشندیم با ثبت نام در فایل بوم ما را در بهبود ارائه خدمات یاری کنید.

خرید اشتراک

در فایل بوم علاوه بر برخورداری از دایرکتوری قدرتمند و کثیر از فایل های رایگان اعم از طرح های گرافیکی ، موکاپ ، انواع فونت و افزونه محصولات باکیفیتی وجود دارد که تیم تحقیق و توسعه فایل بوم با تولید و جمع آوری این محصولات بستری یکپارچه را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند با خرید از فایل بوم علاوه بر استفاده از این محصولات با کیفیت و بروز از پشتیبانی این محصولات نیز برخوردار باشند.

همچنین برای خرید این محصولات روش های گوناگونی برای ارائه هرچه بهتر خدمات خود به کاربران عزیز فراهم شده است که در ذیل به آن اشاره داریم.

خرید بدون اشتراک

در این روش کاربران عزیز می توانند از محصولات با کیفیت تیم تحقیق و توسعه فایل بوم بهره مند شوند.خرید کاربران بصورت تک فایل خواهد بود و پشتیبانی ارائه فایل از محصولات انجام می شود اما از مزایای فراوان خرید اشتراکی برخوردار نیستند.

خرید اشتراکی

در این روش ارائه خدمات تیم فایل بوم بستری را فراهم نموده که کاربران عزیز که سرمایه های بنیادی فایل بوم هستند در سه بازه زمانی 1 ماهه, 3 ماهه و 6 ماهه بتوانند به بروزترین محصولات فایل بوم دسترسی داشته باشند. کاربران با خرید هر پلن اشتراکی و مشخص کردن تعداد دانلود که تحت عنوان مصرف منصفانه نام گزاری شده است, می توانند با پرداخت حق دانلود دلخواه که بین تعداد 20 تا 80 عدد می باشد به صورت رایگان دانلود نمایند و بعد از تمام شدن حق مصرف منصفانه خود که قبل از خرید کاربران فایل بوم آنرا را انتخاب می کنند باقی محصولات غیر رایگان را تا زمان پایان پلن اشتراکی خود با هشتاد درصد تخفیف خریداری نمایند.

نکاتی که باید قبل از خرید اشتراک به آن دقت کتید:

 • کاربران عزیز در انتخاب مصرف منصفانه (تعداد دانلود) دقت نمایید زیرا وجهه پرداختی متناسب با آن می باشد.

 • کاربران فایل بوم بعد از خرید اشتراک تنها در بازه زمانی خریداری شده توانایی استفاده از مصرف منصفانه (تعداد دانلود) را برخوردارند لذا در انتخاب بازه زمانی متناسب نیاز خود دقت نمایید.

 • چنانچه بعد از خرید پلن اشتراکی خود قصد جایگزن کردن پلن اشتراکی دیگری دارید پلن اشتراکی جدید جایگزین قدیمی خواهد شد و کلیه اعتبارات پلن قبلی (زمانی و تعداد دانلود) از بین خواهد رفت.

 • بعد از تمام شدن مصرف منصفانه کاربران تنها در بازه زمانی خریداری شده می توانند فایل های غیر رایگان را با 80% تخفیف خریداری کنند و بعد از بازه خریداری شده قیمت ها به صورت غیر اشتراکی بر خواهد گشت.

اشتراک یک ماهه

در این روش شما عزیران قادر خواهید طی مدت 1 ماه و به تعداد 20 الی 80 عدد فایل که هنگام خرید آن را مشخص می کنید از کلیه ی خدمات غیر رایگان تیم تحقیق و توسعه فایل بوم به صورت رایگان بهرهمند شوید و بعد از پایان مصرف منصفانه خود(تعداد دانلود) که هنگام خرید آن را مشخص کرده بودید کلیه محصولات غیر رایگان را تا پایان بازه خریداری شده یک ماهه با هشتاد درصد تخفیف خریداری کنید.

اشتراک 3 ماهه

در این روش شما عزیران قادر خواهید طی مدت 3 ماه و به تعداد 20 الی 80 عدد فایل که هنگام خرید آن را مشخص می کنید از کلیه ی خدمات غیر رایگان تیم تحقیق و توسعه فایل بوم به صورت رایگان بهرهمند شوید و بعد از پایان مصرف منصفانه خود(تعداد دانلود) که هنگام خرید آن را مشخص کرده بودید کلیه محصولات غیر رایگان را تا پایان بازه خریداری شده سه ماهه با هشتاد درصد تخفیف خریداری کنید.

اشتراک 6 ماهه

در این روش شما عزیران قادر خواهید طی مدت 6 ماه و به تعداد 20 الی 80 عدد فایل که هنگام خرید آن را مشخص می کنید از کلیه ی خدمات غیر رایگان تیم تحقیق و توسعه فایل بوم به صورت رایگان بهرهمند شوید و بعد از پایان مصرف منصفانه خود(تعداد دانلود) که هنگام خرید آن را مشخص کرده بودید کلیه محصولات غیر رایگان را تا پایان بازه خریداری شده شش ماهه با هشتاد درصد تخفیف خریداری کنید.

مقررات عمومی

 • قیمت گزاری ، خرید و فروش محصولات فایل بوم برمبنای قوانین تجارت اکترونیک صورت می پزیرد.

 • تیم تحقیق و توسعه فایل بوم درتلاش است بهترین خدمات را ارائه نماید اما هیچ گونه مسئولیتی نسبت به خطای احتمالی بعد از رویت کاربران مورد توجه نخواهد بود.

 • محصولات فایل بوم جهت استفاده شخصی و غیر تجاری می باشد لذا هیچ گونه استفاده شخصی برتابیده نمی شود و فایل بوم پیگرد قانونی را حق خود می داند.

 • در صورت خرید اشتراک کاربران محترم ملزم به حفظ مشخصات حساب خود می باشد.

 • تنها مرجع رسمی فایل بوم ، fileboom.ir و پشتیبانی مشکلات فنی و اپراتور فایل بوم می باشد.

 • کلیه محصولات فایل بوم جزو اموال این شرکت است و با تلاش فراوان در اختیار هموطنان گرمی قرار گرفته است لذا هرگونه استفاده نا مشروع از آن پیگرد قانونی دارد.

 • فایل بوم هیچ گونه مسئولیتی در صورت وارد کردن اطلاعات ناقص و نادرست (ایمیل اشتباه ,...) نمی پزیرد لذا در وارد کردن اطلاعات و نگهداری از آن نزد خود دقت نمایید.

حق نشر و فروش

فایل بوم با تلاش فراوان خود در تلاش است بستری یکپارچه را جهت خدمت رسانی به گروه های مختلف هموطنان خود اعم از برنامه نویس ، طراحان گرافیک و غیره فراهم آورد تا با تسهیل کردن فعالیت های افراد قدمی را درراستای در چشم انداز توسعه کشور بردارد از این رو هرگونه استفاده از محصولات سایت برای کارکردهای غیر شخصی یا فروش آن در سایر پلتفرم ها بدون هماهنگی با تیم تحقیق و توسعه فایل بوم می تواند در ادامه مسیر خدمت رسانی خدشه وارد کند بدین منظور فایل بوم کلیه محصولات را جزو دارای خود می داند و هرگونه استفاده نامشروع را برنتابانده و پیگیری قانونی را حق مسلم خود می داند.

استفاده از سایت

مراحل استفاده رایگان از محصولات فایل بوم

 1. ثبت نام در فایل بوم

 2. دسترسی به طرح های گرافیکی ، موکاپ ، فونت های فارسی و لاتین ، افزونه

مراحل استفاده از اشتراک یک ماهه

 1. ثبت نام در فایل بوم

 2. خرید اشتراک یک ماهه

 3. دسترسی به کلیه محصولات غیررایگان به صورت رایگان وپس از پایان حجم منصفانه با هشتاد درصد تخفیف تا پایان بازه مورد نظر

مراحل استفاده از اشتراک سه ماهه

 1. ثبت نام در فایل بوم

 2. خرید اشتراک سه ماهه

 3. دسترسی به کلیه محصولات غیررایگان به صورت رایگان و پس از پایان حجم منصفانه با هشتاد درصد تخفیف تا پایان بازه مورد نظر

مراحل استفاده از اشتراک شش ماهه

 1. ثبت نام در فایل بوم

 2. خرید اشتراک شش ماهه

 3. دسترسی به کلیه محصولات غیررایگان به صورت رایگان و پس از پایان حجم منصفانه با هشتاد درصد تخفیف تا پایان بازه مورد نظر

موکاپ

موکاپ اصطلاحی است که طراحان وب و گرافیک برای فایل پیش نمایش استفاده میکنند ، موکا پها ها فایل های آماده گرافیکی هستند که در موضوعات مختلفی مثل لوگو ، کارت ویزیت ، پوستر ، قالب سایت و … استفاده میشود . فایل های موکاپ در نرم افزار فتوشاپ به صورت پی اس دی ایجاد میشود و همان طور که گفته شد طراحان از موکاپ ها به عنوان یک پیش نمایش برای آثار خود استفاده میکنند . فرض مثال طراح گرافیکی اثری مانند لوگو طراحی میکند و میخواهد نتیجه اثر خود به صورت یک طرح چاپ شده بر روی کاغذ مشاهده کند ، بهترین راه استفاده از یک موکاپ برای نمایش نتیجه نهایی است که به بهترین شکل صورت میگرد و میتواند نتیجه را به مشتری نشان دهد تا رضایت مشتری جلب کند به طور کلی موکاپ این امکان را به طراح میدهد تا بتواند بهتر بر روی جزئیات طرح از جمله انتخاب رنگ ، سایز ، سبک نمایش و … تصمیم گیری کند. به جرئت می توان گفت تیم تحقیق و توسعه فایل بوم با تلاش های بی وقفه خود بکی از قدرتمند ترین دایرکتوری های فعال و یکپارچه را در حوزه استفاده از موکاپ دارا است .کاربران عزیز می توانند با ثبت نام در فایل بوم از این منبع سرشار بهره مند شوند.

فونت

به مجموعه ای از حروف یا کاراکتر های متنی و علائمی که ظاهری مشخص دارند فونت گفته می شود و فونت ها تصویر های نوشتاری یک زبان را نشان می دهند. فونت کلمه ای انگلیسی است و در زبان فارسی به آن قلم گفته می شود. اما معمولاً کلمه فونت در بین کسانی که با رایانه کار می کنند و تا حدودی با رایانه آشنایی دارند ، استفاده می شود. برقراری ارتباط با مخاطب در دنیای وب حائز اهمیت است. بر اساس اطلاعات به دست آمده بیش از 95 درصد اطلاعاتی که در دنیای وب رد و بدل می شود از طریق متن های نوشته شده در آن است. محققان دریافتند که اگر متنی به درستی تایپ شده باشد، نه تنها باعث می شود که خواندن آن آسان تر باشد، بلکه برای افراد جذاب تر و گیرا تر نیز می شود. همچنین برای تاثیر بیشتر در تجربه ی کاربری بهتر است اطلاعات را به مقدار لازم و نه بیشتر قرار دهید که هم وقت خواننده را نگیرد و هم خواننده از خواندن آن خسته نشود. فایل بوم در نظر دارد به روز ترین فونت های فارسی و لاتین را در بستری یکپارچه برای کاربران خود فراهم آورد.کاربران عزیز می توانند با ثبت نام در سایت از فونت های مختلف و بروز فارسی و لاتین بهره مند شوند.

به راحتی آب خوردن دسترسی
کامل به تمام محصولات
خرید اشتراک ویژه
خرید اشتراک ویژه