طعم متفاوت تجارت در سایت فایل بوم

ارسال توسط احسان غلام پور

2 - طعم متفاوت تجارت در سایت فایل بوم

سایت فایل بوم با شروع فعالیت های رسمی خود در آذر سال ۱۳۹۵ و با تلاش یکساله توانسته مرجعی ارزشمند برای طراحان و گرافیست های ایرانی باشد. سایت فایل بوم به عنوان واسط بین طراحان و مشتریان، فضایی را فراهم آورده که کاربران، جدیدترین و به روزترین طرح ها را جستجو و طبق سلیقه و نیاز خود آن‌ها را خریداری کنند.

حضور فعال تعداد زیادی از طراحان و گرافیست های کشور و دسته بندی‌های تخصصی سایت باعث شده تا یافتن طرح های مورد نیاز از هر زمانی برای کاربران آسان‌تر شود. کاربران می توانند پس از جستجو و انتخاب طرح مورد نظر با پرداخت مبلغ، طرح را دانلود کنند. توجه کنید تمامی طرح ها با رزولیشن بالا هستند و قابلیت چاپ را دارند و تمامی اثار مربوط به طراحان و گرافیست های ایرانی است. چنانچه شما گرافیست هستید می توانید صفحه مربوط به شروع کنید در منوی صفحه اصلی را برای نحوه همکاری مطالعه نمائید.

کلیه اصول و رویه‏‌های فایل بوم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. فایل بوم حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید. استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.

فایل بوم، عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این سایت، تضمین نمی نماید. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وبگاه، مسئولیتی متوجه فایل بوم نمی باشد.

کاربر باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی این توافقنامه را منعقد می نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است. و تضمین می کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.