افتتاح ورژن جدید فایل بوم

ارسال توسط احسان غلام پور

2 - افتتاح ورژن جدید فایل بوم

فایل بوم چیست ؟
فایل بوم یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال (Digital Goods) است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل ابزارهای لازم طراحی گرافیک و فایل های آماده گرافیکی ارزشمند را از آن تهیه نمائید.

line - افتتاح ورژن جدید فایل بوم

تولد فایل بوم
فایل بوم از سال ۱۳۹۵ توسط احسان غلام پور و یزدان غلامی تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان سامانه خرید و فروش فایل های گرافیکی ، تحت نام فایل بوم  آغاز کرد . هم اکنون فایل با رونمایی از ورژن جدید رابط کاربری خود چشم به موفقیت های بیشتر و بالاتر در حوزه کسب و کار اینترنتی دوخته.

line - افتتاح ورژن جدید فایل بوم

نحوه کارکرد فایل بوم
فایل بوم با الگو برداری از نمونه خارجی خود envato راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای طراحان باشد و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک گرافیست) محصول خود را آماده مینمایند (مثلا طرح یک کارت ویزیت) و عرضه میکنند ، خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

 

33 - افتتاح ورژن جدید فایل بوم

یک مزیت دیگر در روند فایل بوم این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت فایل بوم هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

line - افتتاح ورژن جدید فایل بوم

کارآفرینی فایل بوم
از آنجایی که در دسته های طراحی سایت و گرافیک و عکس و برنامه نویسی ( به غیر از فیلم و آهنگ و لایسنس که با شرکت های خاص عرضه کننده ای قرارداد بسته میشود) ، متخصصان فرصت عرضه محصولات خود را دارند و ۸۰٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت میکنند، کار آفرینی بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات صورت میگیرد . یعنی مثلا اگر کل سیستم فایل بوم در یک ماه ۱۰۰ میلیون تومان فروش ایجاد نماید، ۸۰ میلیون آن به خود فروشندگان میرسد و اگر این مبلغ را با یک کارگاه یا کارخانه مقایسه کنید انگار به بیش از ۶۰ نیرو مشغول به کار هستند ، و حقوق ماهیانه اداره کار پرداخت میگردد که این روند فرصت خیلی خوبی برای درامدزایی افراد علاقه مند و متخصص را پدید می آورد.