فایل بوم Fileboom یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل ابزارهای لازم طراحی گرافیک و فایل های آماده گرافیکی ارزشمند را از آن تهیه نمائید. به همین دلیل در راستای حفظ هویت فایل بوم و برپا ماندن در گود تکنولوژی سایت ما هم اکنون با ظاهری جدید و چشم نواز آماده ارائه خدمات به شما کاربران است.

ما از سال ۱۳۹۵ با شما پله پله رشد کرده ایم و اکنون به جایگاه ارزشمندی که شما لایق آن هستید رسیده ایم، تیم ما نیز همراه با این اتفاق وسیع تر شده و اکنون فایل بوم با جمعی ۵ نفره و زیر وب سایت هشت فعالیت میکند. خدمات ما در ورژن جدید فقط به امور گرافیکی خلاصه نمیشود. با این پوست اندازی، فایل بوم در حال حاضر زیر نظر وب سایت هشت در حال ارائه خدمات بطور قوی تر به شما کاربران است.

با ارائه ورژن جدید مشکلی در اطلاعات خرید و دیتابیسی که از قبل در پنل کاربری فایل بوم داشته اید پیش نیامده و همچون همانند گذشته با همان اطلاعات قادر به ورود در سامانه پیشخوان خواهید بود.

در سال جدید، اوج تلاش و زحمت ما پس از ۴ سال تجربه اندوزی اینبار حضور پر رنگ و قدرتمندانه تر عرصه وب و دیجیتال مارکتینگ است، امید است با همراهی شما دوستان عزیز و بزرگوار به اهداف بلند مدت خود دست پیدا کنیم.

اکنون با این شعار که پلتفرم خرید فایل های گرافیکی هستیم و مورد اعتمادترین مرجع خرید فایل های گرافیکی فتوشاپ و ابزار های مورد نیاز طراحی به شمار می آییم قابلیت های سایت که یکی از اهداف بروز شدن تغییر بصری و رابط کاربری است را برای شما کاربران به نمایش گذاشته ایم. باشد که در کنار هم پله های موفقیت را با شما عزیزان طی کنیم.