ثبت شکایات

قوانین و مقررات

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب فایل بوم برای خرید محصولات موردنظر خود، توافقنامه استفاده از خدمات فایل بوم تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه فایل بوم و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند.

فایل بوم حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در فایل بوم در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا فایل بوم مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی شخص به شخص در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را  با مراجعه به وب سایت فایل بوم کنترل نماید.

قوانین پشتیبانی :

نکته ی مهم :  ذکر این نکته ضروریست که وب سایت فایل بوم نیز ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعته یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیستند و صرفا پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.

پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا توسط تیم فایل بوم انجام خواهد شد و  فایل بوم همواره برای حفظ کیفیت این پشتیبانی تلاش خود را خواهد نمود ، محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.

قوانین حفظ مالکیت معنوی :

هرگونه انتشار طرح های گرافیکی و آموزش های موجود در وب سایت فایل بوم ممنوع بوده و شرعا حرام می باشد. درصورت مشاهده این کار غیر اخلاقی توسط تیم حقوقی فایل بوم پیگیری خواهد شد.

قوانین دسترسی و استفاده :

  • کاربرانی که اشتراک ویژه تهیه می کنند میتوانند بسته به نوع اشتراک ، روزانه چند فایل بصورت رایگان دانلود کنند. البته فایل هایی که با علامت ستاره سبز مشخص شده اند (اغلب آموزش های گرافیکی) با اشتراک ویژه قابل دانلود نیستند.
  • فایلی که با اشتراک ویژه دانلود شده است اگر یک بار دیگر دانلود شود به عنوان دانلود جدید حساب می شود و از مقدار دانلود روزانه کاسته می شود.
  • فایل هایی که با اشتراک ویژه دانلود شده اند امکان دانلود دوباره آنها از سوابق وجود ندارد و باید از طریق دانلود مننجر سیستم دوباره اقدام به دانلود کنید. اما فایل هایی که بصورت تکی خریداری شوند امکان دانلود آنها از طریق سوابق دانلود وجود دارد.
  • شروع دوره جدید دانلود روزانه از زمان خرید اشتراک آغاز می شود. به عنوان مثال اگر شما ساعت ۲ ظهر اشتراک خریداری کنید و همه دانلود های یک روز را انجام دادید روز بعدی ساعت ۲ ظهر میتوانید دانلود های روز جدید را استفاده کنید.
  • مسئولیت حفاظت از فایل های دانلود شده بر عهده مشتری می باشد و در صورت پاک شدن فایل ها از سیستم شخصی ( مثل هارد و … ) به هر دلیلی مسئولیتی متوجه فایل بوم نخواهد بود .
  • در صدورت عدم دانلود سهمیه دانلود با اشتراک ویژه یک روز این سهمیه به روز بعد منتقل نخواهد شد.
  • لینک دانلود پس از خرید فایل ۷۲ ساعت فعال خواهد بود. در صورت عدم دانلود هیچ مسدولیتی متوجه فایل بوم نخواهد بود.
  • فایل بوم هیچ گونه مسئولیتی در قبال غلط های املایی موجود در طرح ها ندارد.

قوانین بازگشت وجه :

با توجه به آنلاین بودن کالا ها امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان از فایل بوم حذف خواهد شد.

بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفا نسخه معیوب را خریداری کرده و نسخه سالم برای محصول در اختیار ایشان قرار نگرفته است) فقط به صورت شارژ کیف پول انجام شده و کاربر می تواند محصول دیگری را از فایل بوم خریداری کند.
هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه ها بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است و یا حتی مشخص شود کاربر با خرید یک نسخه، روی چندین سایت به استفاده از محصول می پردازد، فایل بوم این حق را دارد تا به نمایندگی از فروشنده محصول و در راستای حمایت از حقوق فروشندگان، دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.

حفظ حریم خصوصی کاربران

فایل بوم در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.